Tikai šajā nedēļas nogalē visiem bezstīpiņu krūšturiem -25% |

30 DIENAS pasūtījumu atgriešana vai preču apmaiņa - BEZMAKSAS
BEZMAKSAS PIEGĀDE Baltijas valstīs pasūtījumiem virs 29 EUR, uz pārējām Eiropas valstīm - virs 59 EUR.
Izvēlne
Jūsu grozs

Apakšveļas īpašību ceļvedis

Sānu kauliņš, četru virzienu elastība, polsterētas bļodiņas un lencītes. Apakšveļas pasaulē ir neskaitāmi daudz tehnisku terminu un izteicienu, kuri tiek lietoti, lai aprakstītu krūšturu vai biksīšu īpašības. Apakšveļas īpašību ceļvedī Tev būs iespēja iepazīt un izprast šos terminus, lai iegādātos sev atbilstošāko apakšveļas modeli.Plata, elastīga gumija


Plata, elastīga krūštura gumija nodrošina lielāku valkāšanas komfortu, stabilitāti un krūšu formas noturību. Plata gumija atbalsta sievietes muguru, sānus un krūtis. Jo platāka ir gumija – jo labāk tā vienlīdzīgi sadala krūšu svaru.

Ar stīpiņām


Stīpiņu krūšturu mērķis ir veidot pievilcīgu krūšu formu, ko var panākt ar bļodiņas formu, palīgdetaļām un atbilstoši piemeklētu stīpiņu formu. Šādā apakšveļā krūtis tiek atdalītas viena no otras, centrētas un nedaudz piepaceltas uz augšu, lai veidotu skaistu dekoltē zonu, tai pat laikā saglabājot dabīgo krūšu novietojumu.


Kokvilnas odere


Kokvilnas odere patīkami pieguļ ķermenim un ļauj ādai elpot, neradot ādas kairinājumu. Tā ir mīksta, elpojoša, mitrumu uzsūcoša un viegli mazgājama. Apakšveļa ar kokvilnas oderi ir piemērota arī siltām dienām, jo kokvilnas šķiedras sastāvā esošā celuloze izvada siltumu no ķermeņa, radot atvēsinošu sajūtu.


Polsterēta bļodiņas apakša


Polsterētā bļodiņas apakšējā daļa Rosmes krūšturu modeļiem ir oderēta ar mīkstu kokvilnas drānu. Polsterējums nodrošina labāku krūšu atbalstu, kā arī tas paceļ un formē krūtis, veidojot pievilcīgu dekoltē zonu.


Plata sānu daļa


Plata sānu daļa uzlabo krūštura funkcionalitāti un sniedz komforta sajūtu. Platā detaļa nodrošina labāku izstrādājuma piegulumu ķermenim, veidojot gludu sānu daļu. Rezultātā krūšturis būs mazāk pamanāms zem apģērba.


Minimizētāja efekts


Krūšturis ar minimizētāja efektu bļodiņu tilpumā apzināti veidots nedaudz mazāks. Tā rezultātā krūts tiek vairāk piespiesta ķermenim, kas vizuāli samazina sievietes krūšu izmēru.


Barošanas krūšturis


Barošanas krūšturi ir izgatavoti no gaisu caurlaidīgām un mīkstām drānām, kas nerada diskomfortu un ādas kairinājumu. Barošanas krūšturiem ir izveidota droša klipšu aizdare, kas pat ar vienu roku ērti un ātri ļauj atvērt un aizvērt krūštura bļodiņu, atvieglojot zīdīšanu. Zīdīšanas periodā krūtis mēdz kļūt jutīgākas, lielākas un smagākas, tāpēc šis krūštura veids ir izstrādāts, lai spētu pielāgoties krūšu izmēra izmaiņām.


Polsterētas bļodiņas


Polsterētas bļodiņas nodrošina stingru formas noturību, kā arī lielāku komfortu nekā plāni krūšturi. Šāda veida bļodiņām ir pilns polsterēta slāņa pārklājums, kas piešķir pievilcīgu, vienlīdzīgu un noapaļotu krūšu formu. Krūšturis ir minimāli pamanāms zem apģērba.


Platas lences ar polsterējumu


Platās, polsterētās plecu lences nespiež plecus, pietur krūtis un nodrošina labāku krūštura pielāgošanu ķermenim. Šādā veidā slodze, kas jāiztur krūšturim tā valkāšanas laikā, tiek vienmērīgāk sadalīta starp krūštura pamatni un plecu lencēm. Tādēļ, jo platākas plecu lences, jo lielāks komforts krūštura valkāšanas laikā.


Push-up


Push-up krūšturiem priekšdaļas centrā ir zems izgriezums un īpašs polsterējums bļodiņās. Krūšu pacelšanu un formēšanu tuvāk centram panāk ar bļodiņās integrētu vai izņemamu polsterējumu palīdzību, kas krūšu zonai piešķir kuplumu un veido pilnīgāku, tvirtāku krūšu izskatu.


Noņemamas lences


Noņemamas plecu lences sniedz iespēju valkāt krūšturi zem dažādiem apģērbiem ar atsegtu plecu daļu.


Sānu kauliņi


Sānu kauliņi krūšturos palīdz stabilizēt krūštura sānu daļu un sniedz labāku formas noturību.


Polsterēta sānu detaļa


Polsterēta sānu detaļa krūšturu bļodiņās ir lielisks palīgs krūšu formas veidošanā un koriģēšanā vidēji mīkstām, mīkstām krūtīm un krūtīm, kas novietotas tālu no priekšdaļas centra. Polsterētā bļodiņas sānu daļa pāriet plecu lencē, līdz ar to arī plecu lence ir polsterēta, sniedzot lielāku komforta sajūtu valkāšanas laikā.


Koriģējoša sānu detaļa


Sānu detaļa bļodiņās palīdz formēt krūtis tuvāk priekšdaļas centram.


Spacer materiāls


Spacer materiāls ir adīts īpašā tehnoloģijā, vienlaicīgi adot divus materiāla slāņus un starp tiem veidojot pavedienu vijumu. Materiāls ir viegls, ar labu formas noturību un lielisku gaisa caurlaidību.


Bezstīpiņu komforts


Bezstīpiņu krūšturi spēj sniegt ikdienā nepieciešamo atbalstu un komfortu, saglabājot dabisku krūšu formu. Bezstīpiņu krūšturī nav iestrādātas stieples, kas strikti definētu krūts novietojumu un lielumu, tādēļ tie ir ērti veicot dažādas ikdienas aktivitātes un piemēroti dažādu krūšu izmēriem un formām.


4-virzienu elastība


Pateicoties materiāla četru virzienu elastībai, izstrādājums spēj piedāvāt lielisku piegulumu un komfortu veicot dažādas kustības.


Ātri žūstošs materiāls


Ilgstoši mitra peldkostīma nēsāšana var izraisīt ādas kairinājumu un izsitumus. Mūsu produkta izstrādē izmantotie materiāli satur šķiedras, kas ļauj peldkostīmam ātrāk izžūt un neradīt diskomforta sajūtu.


Izturība pret hloru


Produkta izstrādē izmantoti materiāli, kuri ir izturīgi pret hloru. Peldkostīmi, kuru izstrādē izmantots materiāls ar šādu īpašību, ir labi piemēroti lietošanai baseinā, jo hloru saturošs ūdens neatstāj negatīvu ietekmi uz peldkostīma krāsu un struktūru.


Izturība pret sauļošanās krēmu un eļļu


Produkta izstrādē izmantoti kvalitatīvi materiāli, kuri īpaši apstrādāti, lai uz tiem nepaliktu sauļošanās krēma vai eļļas traipi.


Mīksts


Produkta izstrādē izmantoti īpaši mīksti un ādai patīkami materiāli. Patīkamai komforta sajūtai – tie nerada berzi vai ādas kairinājumus, kā arī šādi materiāli ir pielāgoti īpaši jutīgiem ādas tipiem.


UV aizsardzība


Produkta izstrādē izmantoti materiāli, kas aizsargā ādu no ultravioletā starojuma negatīvās ietekmes, kā arī palīdz samazināt saules apdegumu risku. Auduma materiāls darbojas kā barjera un samazina tiešu kaitīgā UV starojuma iedarbību.


UV aizsardzība 50+


Produkta izstrādē izmantoti materiāli, kas aizsargā ādu no ultravioletā starojuma negatīvās ietekmes, kā arī palīdz samazināt saules apdegumu risku. Auduma materiāls darbojas kā barjera un samazina tiešu kaitīgā UV starojuma iedarbību. Atšķirībā no saules aizsarglīdzekļiem, kas regulāri jālieto atkārtoti – peldkostīmi ar UV aizsardzību nodrošina pastāvīgu aizsardzību pret sauli visā materiāla valkāšanas laikā. Tas laika gaitā neizskalojas un nesamazinās, nodrošinot nepārtrauktu aizsardzību pret saules stariem.


Eko


Saudzējot dabas resursus un domājot par vides labvēlību, produkta izstrādē izmantoti materiāli, kuru sastāvā ir pārstrādātas tekstilšķiedras. Izmantojot pārstrādātus materiālus, produkts kļūst ilgtspējīgāks, reizē tiek samazināts arī ražošanas atkritumu daudzums un veicināta aprites modes nozares attīstība.


2-virzienu elastība


Izstrādājumi, kuros izmantoti materiāli ar divu virzienu elastību, vienlaicīgi spēj sniegt gan nepieciešamo komfortu un kustību brīvību, gan arī saglabāt labu formas noturību.


Mitruma uzsūkšana


Produkta izstrādē izmantoti daudzpusīgi materiāli ar labu mitrumu uzsūkšanu, nodrošinot, ka izstrādājums spēj savākt no ķermeņa izdalīto mitrumu un ātrāk izžūst, kā rezultātā nerada diskomforta sajūtu ķermenim.


Elpojošs audums


Produkta izstrādē izmantoti viegli, gaisīgi materiāli ar labu gaisa caurlaidību. Šāds audums ļauj ādai elpot, nesviedrējot un neradot ādas kairinājumus.


Ultra plāns


Īpaši plāns un viegls audums. Izstrādājumi ar šādu īpašību ir praktiski nemanāmi zem apģērba.


Perfekti pieguļ ķermenim


Produkta izstrādē izmantotie materiāli ir plāni, gludi, ar augstu elastību, kas ļauj veidot perfektu piegulumu ķermenim. Šāda veida apakšveļa būs komfortabla kā ’’otra āda’’.


Izturība pret nodilumu


Produkta izstrādē izmantoti augstas kvalitātes materiāli, kuru ražošanā izmantoti īpašas struktūras pavedieni vai arī materiāliem ir veikta speciāla nobeiguma apdare, kas nodrošina materiāla ilgstošu spēju saglabāt tā sākotnējo vizuālo kvalitāti.


Ādai draudzīgs


Produkta izstrādē izmantoti ādai draudzīgi, elpojoši, hipoalerģiski un mīksti materiāli. Lieliski piemēroti sievietēm ar jutīgu ādu.


Atvēsinošs efekts


Produkta izstrādē izmantoti materiāli, kuru sastāvā esošās mikrošķiedras veicina patīkami atvēsinošu efektu. Materiālam piemīt laba mitruma absorbēšana, nodrošinot komforta sajūtu.


Krāsas noturība


Produkta izstrādē izmantoti kvalitatīvi materiāli, kuriem piemīt augsta krāsas noturība. Krāsu noturība pret gaismu, mazgāšanu, berzi, sviedriem un gludināšanu. Iegādātie produkti ir ilgtspējīgi arī pēc neskaitāmām valkāšanas, mazgāšanas un kopšanas reizēm.


Sakrustotas plecu lences mugurdaļā


Krūštura plecu lences ir regulējamas, tās mugurdaļā var sakrustot, lai palielinātu atbalstu un stabilitāti aktivitāšu laikā.