Tikai šajā nedēļas nogalē visiem bezstīpiņu krūšturiem -25% |

30 DIENAS pasūtījumu atgriešana vai preču apmaiņa - BEZMAKSAS
BEZMAKSAS PIEGĀDE Baltijas valstīs pasūtījumiem virs 29 EUR, uz pārējām Eiropas valstīm - virs 59 EUR.
Izvēlne
Jūsu grozs

Noteikumi

1. Vispārējie noteikumi un kontaktinformācija.

1.1 Vispārējie noteikumi.

Darījumiem starp “SIA NEW ROSME”, Hanzas iela 18, Rīga, LV-1045, Reģ. nr. LV 40003138919 (turpmāk - “Pārdevējs”) un Klientu ir piemērojami tikai šie Vispārējie noteikumi (turpmāk - Noteikumi) tādā versijā, kas ir spēkā pasūtījuma izdarīšanas brīdī tiešsaistes veikalā www.rosme.com.

1.2 Kontaktinformācija

Jūs varat sazināties ar mums:

Pa e-pastu: [email protected] vai [email protected].

Pa tālruni: +371 67 559 041.

Sūtot vēstuli, kas adresēta: SIA NEW ROSME, Hanzas 18, Rīga, LV-1045, Latvija.

2. Vispārējie tiešsaistes veikala lietošanas noteikumi.

2.1. Ja izveidojat mūsu internetveikalā profilu, Jūs nododat savus personas datus. Mums ir nepieciešama Jūsu piekrišana apstrādāt Jūsu datus, pretējā gadījumā Jūs, diemžēl, nevarat lietot tiešsaistes veikalu. Jūsu personas datu apstrādes veids un forma ir izskaidrota šeit: Privātuma politika.

2.2. Preces tiek pārdotas tikai tādos daudzumos, kas ir piemēroti personīgai lietošanai.

3. Jūsu personas datu apstrāde.

3.1. Jūsu piekrišana savu personas datu apstrādei ir brīvprātīga. Visu pārējo informāciju par datu aizsardzību atradīsiet mūsu Privātuma politikā.

4. Pasūtījumi.

4.1. Pasūtījumi tiek veikti caur tīmekļa vietni www.rosme.com, izmantojot reģistrēta lietotāja kontu vai noformējot pasūtījumu kā viesim.

4.2. Preces tiešsaistes veikalā tiek marķētas tā, ka saņemsiet informāciju par izmēru, krāsu, cenu un materiāliem no kuriem tās tika izgatavotas.

4.3. Pasūtījuma izdarīšanas laikā, izvēlieties vēlamo preci, piemērojiet konkrēto izmēru, krāsu, daudzumu un jebkuras citas īpašības pēc nepieciešamības.

5. Kā iepirkties tiešsaistes veikalā?

5.1. Jūs ievietojiet no produktu klāsta izvēlēto produktu tiešsaistes iepirkumu grozā, uzklikšķinot uz pogu “Ielikt grozā”.

5.2. Visas preces, kas ievietotas iepirkumu grozā, var aplūkot, uzklikšķinot uz “Iepirkumu groza”, kas redzams tīmekļa vietnes labajā augšējā sadaļā. No šejienes iespējams arī dzēst preces vai mainīt preču skaitu.

5.3. Ja vēlaties iegādāties preces, kas atrodas iepirkumu grozā, uzklikšķiniet uz pogas “Noformēt pirkumu”.

5.4. Lai iegādātos preces, Jūs varat piereģistrēties vai arī turpināt noformēt pasūtījumu kā viesis. Ja veicāt sava profila reģistrāciju, Jums ir pieejamas citas iespējas, piemēram, pasūtījumu kopsavilkums, saglabātās piegādes adreses un pasūtījumu vēsture.

5.5. Izvēlieties savu vēlamo piegādes veidu un adresi.

5.6. Pēc tam varat norādīt, kā vēlaties maksāt. Mums ir pieejamas šādas apmaksas metodes: maksājums ar bankas karti, maksājums caur internetbanku, Apple Pay, Google Pay vai Revolut, Paysera maksājumu metodes, Bankas pārskaitījums, kā arī Pēcapmaksa (apmaksa tiek veikta, saņemot preci pakomātā).

5.7. Spiežot pogu “Apstiprināt pasūtījumu” Klients piekrīt pirkt izvēlēto Produktu un apņemas samaksāt par to norādīto preces un piegādes cenu.

5.8. Pēc pasūtījuma saņemšanas Pārdevējs nosūtīs Jums pasūtījuma apstiprinājumu pa e-pastu, kurā tiks atkārtota detalizēta Jūsu pasūtījuma informācija.

5.1. Pārdevējs var sazināties ar Jums pa tālruni (ja norādījāt tālruņa numuru) vai pa e-pastu, lai noskaidrotu jebkādus jautājumus, kas var būt neskaidri par pasūtījumu un piegādi.

6. Cenas.

6.1. Visas cenas, kas norādītas tiešsaistes veikalā, ir norādītas eiro valūtā, iekļaujot likumā noteikto pievienotās vērtības nodokli. Turklāt, pastāv sūtīšanas izdevumi, kuru summa ir atkarīga no tā, kādi piegādes un samaksas varianti tiek izvēlēti. Šīs izmaksas tiek uzskaitītas atsevišķi.

6.2. Cena, kas tiek norādīta pasūtījuma beigās, ir galīgā cena. Pārdevējam un pircējam šī cena ir saistoša. Pēc tam cena vairs nemainīsies, pat tad, ja Pārdevējs vēlāk samazina vai paaugstina preču cenu.

6.3. Neskatoties uz to, Pārdevējs patur tiesības spēkā esošās likumdošanas ietvaros koriģēt cenas tiešsaistes veikalā, piedāvāt jaunus produktus un piedāvāt vai izbeigt cenu atlaides.

6.4. Akcijas 2+1 ietvaros preces / -ču ar zemāko cenu vērtība tiek skaitītā kā proporcionāli vienāda atlaide katrai precei grozā. 

7. Preču pieejamība.

7.1. Tiešsaistes veikalā piedāvātās preces ir vispārīgi pieejamas. Tomēr retos izņēmumos, piemēram, ja konkrētus produktus pasūta vairāki klienti, nevar tikt izslēgts, ka preces vairāk nav pieejamas. Šādā gadījumā Jums nekavējoties tiks paziņots, ka preces nav pieejamas. Par precēm, kas nav pieejamas, netiek slēgts nekāds līgums. Piegādes tiek veiktas, kamēr krājumi ir pieejami.

Izmēri, kas nav pieejami, tiek iezīmēti atšķirīgā krāsā un tos nav iespējams izvēlēties un pievienot grozam.

8. Piegādes veids un piegādes laiks.

8.1. Pasūtītās preces tiek piegādātas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijas ietvaros, kā arī uz citām Eiropas valstīm.

8.2. Piedāvājam piegādāt preces uz kādu no Rosme veikaliem (tikai Latvijas teritorijā), Omniva/DPD paku skapjiem vai ar kurjera piegādi uz mājām Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā. Uz pārējām Eiropas valstīm, piegāde tikai ar DPD kurjeru uz mājām.

8.3. Mēs sazināsimies ar Jums, ja kāda prece vairs nav pieejama vai nevar tikt nosūtīta citu iemeslu dēļ.

9. Samaksas metodes.

9.1. Mums ir pieejamas šādas samaksas metodes: maksājums ar bankas karti, maksājums caur internetbanku, Apple Pay, Google Pay vai Revolut, Paysera maksājumu metodes, Bankas pārskaitījums, kā arī Pēcapmaksa (apmaksa tiek veikta, saņemot preci pakomātā).

10. Piegādes izmaksas.

10.1. Mēs sūtam uz adresēm, kas atrodas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā, kā arī uz sadaļā Piegādes nosacījumi, norādītajām Eiropas valstīm.

Sūtīšanas izmaksas ir atkarīgas no izvēlētās nosūtīšanas metodes, sīkāku informāciju varat aplūkot sadaļā Piegādes izmaksas.

11. Atteikuma tiesības.

11.1. Jums ir tiesības vienpusēji lauzt distances līgumu 30 dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

11.2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, preces un aizpildīta atteikuma anketa var tikt nodota jebkurā Rosme veikalā (tikai Latvijas teritorijā) vai nosūtīta uz SIA NEW ROSME, Hanzas iela 18, Rīga, LV-1045 ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

Atteikuma anketa tiks izsūtīta kopā ar pirkumu. Kā arī atteikuma veidlapa atrodama elektroniskā formā sadaļā Preču atgriešana un apmaiņa, atteikuma veidlapa. 

11.3. Jums ir tiesības preci lietot tikt, cik tas nepieciešams preces pārbaudei. Atgrieztai precei jābūt tās sākotnējā izskatā bez bojājumiem un valkāšanas pazīmēm. Pie preces jābūt piestiprinātām tās oriģinālām etiķetēm un aizsargplēvēm. 

11.4. Naudas atgriešana:

11.4.1. Ja maksājums veikts, noformējot pasūtījumu:

  • Naudu par atgriezto preci atgriezīsim 14 dienu laikā no brīža, kad saņemsiet paziņojumu, ka pasūtījums ir pieņemts atgriešanai (pie nosacījuma, ka atgrieztā prece atbilst tās oriģinālam izskatam). Maksājums tiks atgriezts uz bankas kontu, no kura tika saņemts maksājums par pirkumu.

11.4.2. Ja maksājums veikts pakomatā:

  • Naudu par atgriezto preci atgriezīsim 21 dienu laikā no brīža, kad saņemsiet paziņojumu, ka pasūtījums ir pieņemts atgriešanai (pie nosacījuma, ka atgrieztā prece atbilst tās oriģinālam izskatam). Maksājums tiks atgriezts uz bankas konta numuru, kuru norādīsiet atgriešanas veidlapā.

12. Garantija.

12.1. Jūs varat iesniegt sūdzības prasību par iegādāto preču defektiem saskaņā ar Latvijas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu. Par brāķēto preci mēs Jums atgriezīsim samaksāto naudas summu uz Jūsu bankas kontu.

12.2. Prece var tikt atgriezta jebkurā Rosme veikalā (tikai Latvijas teritorijā) vai sūtot to uz SIA New Rosme, Hanzas iela 18, Rīga, LV-1045. Prece jāatgriež kopā ar atteikuma veidlapu. Sūdzības prasījuma pieteikumu izskatīs 30 dienu laikā, no tā saņemšanas brīža. Pārdevējs informēs Klientu par savu lēmumu. Ja lēmums būs pozitīvs, Pārdevējs atgriezīs Klientam preces vērtību, pārskaitot uz Klienta bankas kontu. Ja sūdzība nav uzskatāma par pamatotu, tiks nosūtīts atzinums, ar piedāvājumu saņemt preci atpakaļ Rosme veikalā, Hanzas 18, Rīga.

12.3. Katra pasūtījuma pavadzīme tiks nosūtīta uz klienta norādīto e-pasta adresi. Pārdevējs nav atbildīgs par nepareizu kontaktinformāciju, ko ir ievadījis pats klients.

13. Autortiesības.

13.1. Šīs tīmekļa vietnes saturs, tai skaitā fotogrāfijas, video un teksti, ir aizsargāts ar autortiesību likumu un citām tiesībām. Attēlu, filmu un tekstu izmantošana ir atļauta tikai privātai lietošanai.

14. Izmaiņas šajos Noteikumos.

14.1.Šie noteikumi sastādīti saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem.

Visas nesaskaņas, kas radušās saistībā ar šiem Noteikumiem, tiek risinātas sarunu ceļā. Ja neizdodas panākt vienošanos, konflikti risināmi Latvijas Republikas tiesā tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

Puses tiek atbrīvotas no atbildības, kas noteikta šajos Noteikumos, ja to izpilde nav iespējama dēļ apstākļiem, kurus radījuši nepārvarami spēki.

14.2. Pārdevējs patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt un papildināt Noteikumus, tos publicējot www.rosme.com sadaļā “Noteikumi”. Pircējam tiek piemēroti tie Noteikumi, kas ir spēkā preču un pakalpojumu pasūtīšanas brīdī. Pirms katra pirkuma veikšanas Pircējam ir pienākums iepazīties ar www.rosme.com Noteikumiem.

15. Atbildība.

15.1. Klients ir atbildīgs par reģistrācijas formā sniegto datu patiesumu. Ja Klienta reģistrācijas formā sniegta nepatiesa informācija, Pārdevējs nav atbildīgs par to un no tā izrietošajām sekām, bet ir tiesīgs pieprasīt no Klienta tiešo zaudējumu atlīdzību.

Klients, kurš ir piereģistrējies interneta veikalā www.rosme.com, ir pilnība atbildīgs par savām veiktajām darbībām.

Klients ir atbildīgs par savu reģistrācijas datu drošību. Ja reģistrācijas datus izmanto trešā persona, par to ir atbildīgs pats Klients.

15.2. Pārdevējs visos iespējamajos konfliktu gadījumos ir atbrīvots no jebkādas atbildības, ja zaudējumi rodas no tā, ka Klients, neskatoties uz Pārdevēja rekomendācijām, uzņemoties saistības, nav iepazinies ar šiem Noteikumiem, kaut arī viņam tika sniegta tāda iespēja.

Pārdevējs neatbild par Pircēja pieņemto lēmumu iegādāties Preces, balstoties uz attēliem.

Rodoties zaudējumiem, vainīgā puse pretējai pusei atlīdzina tikai tiešos zaudējumus.Spēkā no: 2019. gada 01.decembra.