Tikai šajā nedēļas nogalē visiem bezstīpiņu krūšturiem -25% |

30 DIENAS pasūtījumu atgriešana vai preču apmaiņa - BEZMAKSAS
BEZMAKSAS PIEGĀDE Baltijas valstīs pasūtījumiem virs 29 EUR, uz pārējām Eiropas valstīm - virs 59 EUR.
Izvēlne
Jūsu grozs

Zeķturi

Zeķturis ir sievišķīgs apakšveļas izstrādājums, kas papildina un izceļ ķermeņa formas. Zeķturis ir paredzēts, lai pasargātu garās zeķes no noslīdēšanas, vienlaikus tas izveido pievilcīgu siluetu un apakšveļas komplektam piešķir izsmalcinātu izskatu.

Ja iecienītākajam balconette krūšturim un biksītēm pievienosi zeķturi, sajutīsies īpaši sievišķīga.

Brends: NEW ROSME
Zeķturis. Priekšpuse dubultota ar neilonu. Stingra materiāla mugurpuse...
26,90€
Bez nodokļa:26,90€
Zeķturis
Brends: NEW ROSME
Zeķturis. Priekšpuse dubultota ar neilonu. Stingra materiāla mugurpuse...
26,90€
Bez nodokļa:26,90€
Zeķturis
Rāda no 1 līdz 2 kopā 2 (Kopā lapu - 1)

Zeķturis ir sievišķīgs apakšveļas izstrādājums, kas papildina un izceļ ķermeņa formas. Zeķturis ir paredzēts, lai pasargātu garās zeķes no noslīdēšanas, vienlaikus tas izveido pievilcīgu siluetu un apakšveļas komplektam piešķir izsmalcinātu izskatu. Ja iecienītākajam balconette krūšturim un biksītēm pievienosi zeķturi, sajutīsies īpaši sievišķīga.

Zeķturis tiek piestiprināts pie augšējās zeķes malas, lai tā cieši piekļautos kājas augšstilba daļai. Zeķturi ir ne tikai praktiski, bet arī ļoti dekoratīvi, un tie ir pieejami dažādos dizainos. Iegādājoties zeķturi ir jāizvēlas pareizais izmērs, lai zeķturu josta nav pārāk vaļīga vai pieguļoša. Ja zeķturis būs izvēlēts par lielu - tas slikti atbalstīs zeķes, turpretī, ja iegādāsies pārāk mazu izmēru, zeķturu josta radīs diskomfortu pēc ilgākas nēsāšanas.

Zeķturu pareiza uzvilkšana:

•     Zeķturu jostai jāatrodas uz ķermeņa vidukļa, jāaiztaisa aizmugurē esošie āķīši. Jāizmanto zeķtura klipši, lai pie tiem piestiprinātu zeķes augšējo malu. Siksniņu izmērs ir regulējams, tāpēc izvēlies sev ērtu izmēru, lai zeķturis cieši noturētu zeķes savā vietā.

Rosme Lingerie piedāvājumā ir mežģīņu raksta zeķturi sarkanā un melnā krāsā. Produktu priekšpuse ir dubultota ar neilonu, bet mugurpusei izmantots stingrs materiāls. Zeķturu aizdare ir ar āķīšiem, kas novietoti mugurpusē. Zeķturiem ir plašs izmēru diapazons no 36 līdz 50.

Zeķturis nav izstrādāts kādam īpašam notikumam, tā ir apakšveļa, kuru var nēsāt jebkur un jebkad. Zeķturis lieliski iederēsies zem pieguļošiem zīmuļa svārkiem vai kleitas. Tā ir apakšveļa, kas ikdienu padarīs krāšņāku.